sausio 1, 2017

BURIAVIMO VARŽYBŲ KALENDORIUS 2017 m.

Vieni buriuotojų renginiai, tokie kaip Kuršių marių regata, skaičiuoja dešimtmečius, kiti – tai tik maži etapai ežeruose, kurie dažnai tampa principinėmis kovomis tarp jachtklubų stipriausiųjų varžovų. Kiekvienas renginys yra didžiulis nuotykis, kurį rūpi ne tik pamatyti, bet ir jame sudalyvauti.

Buriuotojai buriuoja visus metus – jei ne šiltuose vandenyse, tai nors su ledrogėmis, svarbu, kad tik vėjo būtų. Renginių nusimato daug, tad pradėkime rezervuoti laisvus 2017 metų savaitgalius.

Viena svarbiausių metuose datų: 2017 sausio 13 d. – Metų buriuotojų apdovanojimai 2016 Vilniaus Rotušėje šeštus metus iš eilės vyks geriausiųjų  buriuotojai, burlentininkai, teisėjas, jėgos aitvarų atstovas, įgula, regata, pažymėti svarbiausi buriavimo įvykiai, įdomiausios buriavimo kelionės, buriuojančios šeimos.

SAUSIS

 7 – 8 Juodojo ledo Ice Blokart taurė Vieta: Kertuoja Organizatorius: Šiaulių BK
 28 – 29 LR ledo jachtų čempionatas Vieta: Šiauliai, Elektrėnai, Nida Organizatorius: LBS

VASARIS

 4 – 5 Open Baltic Ice Blokart Championships Vieta: Elektrėnai, Nida Organizatorius: IBKA
 21 – 22 LR ledo jachtų čempionatas Vieta: Šiauliai, Elektrėnai, Nida Organizatorius: LBS

BALANDIS

 27 – 30 Regata “Škvalas” pavasaris Vieta: Mozūrų ežerai, Lenkija Organizatorius: Vilkaviškio BK

GEGUŽĖ

 5 – 7 Kauno m. taurė Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys“
 6 „RS 280“ jactų klasės taurės I etapas. Taurės atidarymas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 13 Pavasario regata – „Fujifilm“ taurė Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas
 11 – 13 Pilypo regata Vieta: Nida Organizatorius: NBA
 12 – 14 “Laser“ Europos taurė Vieta: Kaunas Organizatorius: LBS, Kauno BM „Bangpūtys“
 19 – 21 LR Buriavimo taurė ir V. Mamontovo atminimo „Vėtrungės“ taurė Vieta: Nida Organizatorius: LBS, Neringos SM
 19 – 21 LR Jaunimo čempionatas Vieta: Nida Organizatorius: LBS
 20 – 21 XII regata „Gero vėjo!“ Vieta: Klaipėda Organizatorius: Jūrinis buriuotojų klubas
 27 – 28 „RS 280“ jachtų klasės taurės II etapas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 27 – 28 Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos buriavimo taurė Vieta: Dreverna Organizatorius: KKBSM „Žiemys“
 27 – 28 „Burių paradas“ Vieta: Elektrėnai Organizatorius: BK „Poseidonas“
 27 – 28 „Vėjo!3“ katamaranų ir RS jachtų taurė I etapas Vieta: Elektrėnai Organizatorius: NBA

BIRŽELIS

 2 – 4 Jūrinių jachtų taurė – Klaipėda Jazz Race Vieta: Klaipėda Organizatorius: LBS, KJBK
 2 – 4 „Galvės taurė 2017“ Vieta: Trakai Organizatorius: „Gero vėjo“ klubas
 3 Kupiškio marių regara Vieta: Kupiškis Organizatorius: Panevėžio JK, Kupiškio KK SC
 8 – 10 Kauno miesto pirmenybės Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys“
 10 – 11 „RS 280“ Jachtų klasės Match Race pirmas ratas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 16 – 18 BMW jaunimo taurė Vieta: Dreverna Organizatorius: KKBSM „Žiemys“
 16 – 18 Baltic Sea ORC Race Vieta: Klaipėda Organizatorius: NBA
 17 – 18 „RS 280“ jachtų klasės taurės III etapas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 17 Vilniaus mero taurė Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas
 23 – 25 “ How is how“ Vieta: Daugai Organizatorius: NBA
 23 – 24 Joninių nakties regata Vieta: Klaipėda Organizatorius: KJBK
 24 – 25 Joninių regata Rubikių ežeras Organizatorius: Panevėžio J/K

LIEPA

 1 – 2 „RS-280“ Jachtų klasės taurės IV etapas Vieta: Kaunas Organizatorius:  „RS 280“ jachtų asociacija
 1 – 2 „Pilies uosto“ regata Vieta: Klaipėda Organizatorius: VOBSK „Žalgiris“
 1 – 2 Vilniaus čempionatas Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas
 4 – 9 Tarptautinės vaikų žaidynės Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys“
 7 – 9 „Limarko“ taurė Vieta: Dreverna Organizatorius: KKBSM „Žiemys“
 8 – 9 XI Dusios regata Vieta: Dusia Organizatorius: Marijampolės BK
 8 – 9 „Vėjo!3“ katamaranų ir RS jachtų taurės II etapas Vieta: Dusia Organizatorius: NBA
 13 – 15 Kauno miesto jaunųjų žaidynės  Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys“
 15 – 16  Tarptautinė Rėkyvos regata O. Truchano taurei laimėti  Vieta: Šiauliai Organizatoriai: ŠBK, SM „Atžalynas“
 15 – 16 Vilniaus čempionatas Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas
 15 – 16  „RS 280“ jachtų klasės Match Race antras ratas Vieta: Kaunas  Organizatorius:  „RS 280“ jachtų asociacija
 21 – 23 LR jaunių žaidynės Vieta: Kaunas Organizatorius: LBS

RUGPJŪTIS

 5 – 6 Palūšės regata Ignalinos raj. Vieta: Palūšė Organizatorius: Panevėžio J/K
 5 – 12 Tarptautinė XLIX „Kuršių marių“ regata Vieta: Klaipėda, Nida Organizatorius: LBS
 5 – 12 LR Kreiserinių jachtų čempionatas, „RS 280“ VII etapas Vieta: Klaipėda, Nida Organizatorius: LBS
 8 – 11 „Kuršių marių“ regatos „Optimist“ asociacijos taurė Vieta: Nida Organizatorius: LBS
 13 – 14 „Elektrėnų vėjas“ Vieta: Elektrėnai Organizatorius: BK „Poseidonas“
 17 – 19 Kauno miesto čempionatas  Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys“
 19 – 20  „Neringa FM“ taurė  Vieta: Nida  Organizatorius: BK „Vėtrungis“
 24 – 26  Regata „Vėjo sparnai“  Vieta: Plateliai  Organizatorius: BK „Vėtrungis“
08.31 – 09.03 LR čempionatas Vieta: Nida Organizatorius: LBS

RUGSĖJIS

 1 – 3 S. Marcinkevičiaus regata Vieta: Klaipėda Organizatorius: Klaipėdos m. JBK
 7 – 10 LR čempionatas Vieta: Nida Organizatorius: LBS
 7 – 10 LR jaunių čempionatas Vieta: Nida Organizatorius: LBS
 15 – 17 „Švyturių“ regata Vieta: Nida, Klaipėda Organizatorius: NBA
 16 – 17 „RS 280“ jachtų klasės tarės V etapas Vieta: Kaunas Organizatorius:  „RS 280“ jachtų asociacija
 16 J. Stabinio taurė Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas
 22 – 24 „Bangpūčio“ taurė Vieta: Kaunas Organizatorius: Kauno BM „Bangpūtys:
 22 – 24 „Poseidono“ ir „Vėjo!3“ taurė – katamaranų ir RS jachtų taurės III etapas Vieta: Elektrėnai Organizatorius: BK „Poseidonas“, NBA
 23 – 24 „RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 09.28 – 10.01 Regata „Škvalas“ rudenį Vieta: Mozūrų ežerai, Lenkija Organizatorius: Vilkaviškio BK
 09.29 – 10.01 XXVII Tarptautinė regata „Rudens vėjas“ Vieta: Kaunas Organizatorius: LBS, Kauno BM „Bangpūtys“
 09.30 – 10.01 Regata „Rudeninė Baltija“ Vieta: Klaipėda Organizatorius: SK „Ostmarina“

SPALIS

 6 – 8 „RS 280” jachtų klasės Lietuvos čempionatas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 6 – 8 “RS 280” jachtų taurė – Team racing varžybos Vieta: Daugai Organizatorius: NBA
 13 – 15 „Paršelio regata“ Vieta: Nida Organizatorius: NBA
 14 “RS 280” jachtų klasės Medal Race, uždarymas Vieta: Kaunas Organizatorius: „RS 280“ jachtų asociacija
 21 „Krištolo“ taurė Vieta: Trakai Organizatorius: Vilniaus jachtklubas

 

Daugiau informacijos: http://lbs.lt/en/regatos.html

413 komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *